> O školi  > Knjižnica
Knjžnica OŠ Zagvozd

Knjižničarka: Marija Stojić

Knjižnica

E-lektire - sve obvezne lektire za osnovne i srednje škole besplatno su dostupne svima onima koji posjeduju AAI@EduHR elektroničkim identitetom. Klik na sliku.

Ono što je postignuto mudrošću, ali nije čuvano plemenitošču, bit će izgubljeno unatoč tome što je već zadobiveno.

HRVATSKA KULTURNA BAŠTINA - ( portal sa digitaliziranim starim hrvatskim novinama i starim hrvatskim časopisima )

_____________________________________________________

Tri dana nemoj čitati knjige i tvoje će riječi izgubiti ljepotu. (kineska)

ZBIRKA KNJIŽEVNIH DJELA NA HRVATSKOM JEZIKU