Maškare, ča mogu maškare....

Autor: Ivana Kuvačić, 13. 3. 2019.

Image result for maÅ¡kare cartoon

4. ožujka 2019. godine u našu školu ušetale su vile, vještice, klauni, barbike, izumitelji, slikari, pokloni, pokoja mačka i pingvin te mnoštvo superjunaka. Nakon što su strpljivo odradili sve nastavne sate (i vidjeli kako je to grijati školske klupe), spustili su se ispred škole i odlučili se opustiti plesom i veseljem. Pridružili su im se i prekrasni snjegovići iz DV Zagvozd koji su hrabro izišli na sunčan dan. Formirali su veselu šarenu povorku i krenuli put Trga glumaca kako bi održali maskenbal. Putem su im se pridružili mještani Zagvozda.

Na Trgu glumaca je slijedio red pjesme, red plesa, pokoja recitacija i na kraju je krnjo bio gotov! Očitali su mu poštenu bukvicu nakon koje je uništen do temelja. Platio je glavom sve za sve naše nedaće.

Nakon maškaranog programa stručni žiri naše škole morao je izabrati i nagraditi najljepše maske. Moram vam priznati da im je to bio najteži posao na svijetu. Teškom mukom su se odlučili i nagrade dodijelili učenicima:

1. mjesto za najbolju masku – Ena Brnas (7. razred) - poklon

2. mjesto za najbolju masku – Anna Varkaš (5. razred) - Minnie

3. mjesto za najbolju masku – Nika Lendić (4. razred) - klaun

Dobro smo se zabavili. Sunce nije otopilo snjegoviće. Bilo je puuno krafni i fritulica. Što se nas tiče, baš jedan super ponedjeljak. Da su barem svi ovakvi. Ako mi ne vjerujete pogledajte fotogaleriju.

« Svibanj 2024 »